برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی و طراحی اختصاصی

با گسترش و توسعه روزافزون رایانه ها و تلفن های هوشمند و افزایش کاربران آن‌ها، امروزه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای پیشبرد ایده‌ها و افزایش رشد خدمات بسیار حائز اهمیت است. همچنین تولید حجم انبوهی از داده ها به صورت روزانه و افزایش تعداد فعالیت های سازمانی، راهی به جز استفاده از فناوری اطلاعات باقی نمی‌گذارد.
در این بین تولید یک نرم‌افزار سفارشی اهمیت بسزایی پیدا می‌کند. نرم‌افزاری که با برنامه‌نویسی اختصاصی قرار است نیازها و خدمات یک سازمان را تحت پوشش خود قرار دهد.
مهمترین ابزار تصمیم گیری مدیران، استفاده از گزارش های کاربردی داده های موجود در سازمان می‌باشد که به صورت لحظه ای باید به آن ها دسترسی داشته باشند که این گزارش ها، صرفا با استفاده از نرم‌افزارهای سفارشی می‌توانند تولید و ارایه گردند.
برنامه ریزی و افزایش کارآیی کارمندان و کارشناسان سازمان نیز، بدون استفاده از فناوری اطلاعات و نرم‌افزارهای لازم، کاری نشدنی است.
سیستم های اتوماسیون اداری و نرم افزارهای تخصصی داخلی، مهمترین ابزارهای رشد یک مجموعه خواهند بود و تمامی ابزارهای مدیریتی را در اختیار یک مدیر مجرب قرار خواهند داد.

برای داشتن کسب و کاری به روز، تسهیل کردن کارها و اشراف کامل بر مسائل مدیریتی شرکتها داشتن داشتن برنامه های کاربردی و اختصاصی که بر اساس نیاز خاص آن کسب و کار باشد، یک امر مهم و غیر قابل انکار است. ارتباط و تعامل با جامعه هدف و مشتریان و از طرفی مدیریت یکپارچه داخلی، نیازمند زیرساختی بر پایه فناوری اطلاعات است.

راهکارهای نرم افزاری سپندار پردازش برای سازمان ها و شرکت ها، علاوه بر تسهیل مدیریت و تصمیم گیری، وابستگی به نرم افزارهای متعدد و جزیره ای را کاهش داده و باعث افزایش کارآیی و اثربخشی می شود.

انواع برنامه نویسی اختصاصی

  • طراحی نرم افزار سیستم ارتباط با مشتریان CRM
  • طراحی نرم افزارهای اداری
  • طراحی نرم افزارهای پزشکی و بیمارستانی
  • طراحی نرم افزار حسابداری
  • طراحی اپلیکیشن اختصاصی
  • طراحی وبسایت اختصاصی

 

مراحل تولید نرم افزار شرکت سپندار

پس از تعیین تحلیل و ارزیابی و ارایه‌ی مستندات و پیش‌نیازها، مراحل و دیاگرام تولید نرم‌افزار، در یک فرآیند مهندسی‌شده در 5 مرحله‌ی زیر برنامه ریزی می شود:
1- مرحله‌ی برنامه‌ریزی Planning
2- مرحله‌ی طراحی گرافیکی UI Design
3- مرحله‌ی پیاده‌سازی و اجرا Implementation
4- مرحله‌ی تست Testing
5- مرحله‌ی انتشار Release
این پنج مرحله همواره در یک چرخه مستمر قرار دارند تا حیات تولید نرم‌افزار را تضمین کنند.

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارین، حتما با ما تماس بگیرین حتی اگر قرارداد کاری با شما بسته نشود، از اینکه بتوانیم کمک کوچکی هم به شما کنیم خوشحال می شویم.

چرا سپندارپردازش ؟

این شرکت با تکیه بر تجربه خود در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار و برنامه کاربردی و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبکهای مختلف معماری نرم افزار، در حوزه های مختلف اقدام نماید استفاده از تکنولوژی و متدولوژی های روز دنیا در طراحی و پیاده سازی نرم افزار و همچنین بکارگیری سبکهای نوین معماری نرم افزار همواره در پروژه های نرم افزاری و تولید سامانه های اطلاعاتی این شرکت مدنظر بوده است.

طراحی و ایجاد سامانه های اطلاعاتی، پیاده سازی سیستم نرم افزاری اطلاعات مدیریت، سیستم های مدیریت محتوا، سامانه های هوشمند، سیستم های نرم افزاری مدیریت و کنترل پروژه برای مشتریان متعدد از جمله زمینه های فعالیت شرکت درحوزه تولید برنامه های کاربردی خاص است.
تولید نرم افزار کاربردی به سفارش مشتری (سامانه هوشمند ، سیستم مدیریت دانش ، سامانه اطلاعات مدیریت ، سیستم مدیریت محتوا و …) نیازمند فرآیند زیر می باشد:
– معماری نرم افزار و معماری اطلاعات
– نیازسنجی
– تحلیل و طراحی
– پیاده سازی و برنامه نویسی
– کنترل کیفیت
– استقرار، نصب و راه اندازی
– آموزش راهبری و کاربری
– پشتیبانی و نگهداری فنی
– مدیریت پروژه نرم افزاری
انتخاب بستر مناسب جهت تولید نرم افزار یکی از گامهای اساسی در تولید نرم افزار می باشد. انتخاب زبانهای برنامه نویسی مناسب و به روز، تکنیکهای پیشرفته ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات ، نوع پایگاه داده
مورد استفاده در تولید و … همگی از عوامل تاثیر گذار در محصول تولید شده می باشند.

خانهنمونه کارهاخدماتتماس با ما