ثبت شرکت، ثبت برند

خدمات ثبتی بیلیک دنیز

 خلاصه خدمات ما به شرح زیر می باشد:

[nz_content_box align=”right”][nz_box icon=” icon-world” icon_color=”#f05400″ title=”ثبت در مناطق آزاد”]

بر اساس تعاريف بين المللی، منطقه آزاد محدوده حراست شده بندری و غير بندری است كه از شمول برخي از مقررات جاری كشور خارج بوده و با بهره گيری از مزايایی نظير معافيتهای مالياتی، بخشودگی سود و عوارض گمركی، عدم وجود تشريفات زايد ارزی ، اداری و مقررات دست و پاگير به توسعه سرزمين اصلی كمك می نمايد.

[/nz_box][/nz_content_box]

[nz_content_box align=”right”][nz_box icon=” icon-diamond” icon_color=”#f05400″ title=”طراحی ست اداری”]

اخذ گواهینامه ثبت برند یا همان «برند» یک سند معتبر با مزایای مختلف برای کسی است که آن را از اداره کل مالکیت صنعتی دریافت می کند. هر تولید کننده و صاحب شغلی برای محصولات خود باید نامی انتخاب کند که مشتریان برای خرید و شناخت محصول بدنبال نام تجاری محصول باشند.

[/nz_box][/nz_content_box]

[nz_content_box align=”right”][nz_box icon=”icon-data” icon_color=”#f05400″ title=”طراحی لوگو”]

برای آغاز هر فعالیت تجاری، معمولا افراد قرارداد هایی بین خود تنظیم میکنند که شرکتها نوع حرفه ای از این قراردادها هستند که هرکدام از انواع شرکتها شامل (مسئولیت محدود، سهامی خاص، سهامی عام، تضامنی…) ساختار متفاوتی از نظر ارتباط مابین شرکاء و سهامداران و غیره را معین میسازد.

[/nz_box][/nz_content_box]

[nz_content_box align=”right”][nz_box icon=” icon-study” icon_color=”#f05400″ title=”ثبت ایده و اختراع”]

بطور کلی اختراع حق انحصاری است که به مخترع آن در قبال خلق و ایجاد محصول با فرآیند صنعتی که دارای وصف جدید بودن ، گام ابتکاری و کاربرد صنعتی است از طرف دولت و قوه حاکمه اعطاء می شود بطورکلی اختراع به معنی راه حل جدید و نوآورانه برای حل یک مشکل فنی است.

 

[/nz_box][/nz_content_box]

[nz_content_box align=”right”][nz_box icon=”icon-user” icon_color=”#f05400″ title=”کارت بازرگانی”]

بر اساس قوانین گمرکی کشور، کارت بازرگانی مجوزی است که دارنده آن، اعم از شخص حقیقی و حقوقی، می تواند با داشتن آن، اقدام به تجارت در عرصه واردات و صادرات کالا کند. این تجارت از ثبت سفارش و ترخیص کالا تا واردات از مناطق آزاد، حق العمل کاری در گمرک و صادرات کالاهای مجاز را در بر دارد.

[/nz_box][/nz_content_box]

[nz_content_box align=”right”][nz_box icon=”icon-tools” icon_color=”#f05400″ title=”تغییرات شرکت”]

پس از ثبت شرکت، امکان تغییرات شرکت ها از قبیل افزایش سرمایه شرکت، نقل و انتقال سهام شرکت، جابجایی شرکا و … بوجود می آید. به دلیل تغییرات سریع فضای کسب و کار، اعمال تغییرات در یک شرکت یک روش موثر برای جذب فرصتها و دفع تهدید ها به شمار میرود.

[/nz_box][/nz_content_box]

 

 

[nz_tagline title=” به دنبال یک مشاور عالی در زمینه کسب و کار هستید؟” icon=”icon-bulb” color=”#ffffff” background_color=”#f05400″ button_link=”#” button_text=”مشاوره رایگان” button_icon=”icon-info” link=”http://ninzio.com” text=”Read more”]
خانهنمونه کارهاخدماتتماس با ما