سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت

مخفف Search Engine Optimization می باشد و در فارسی آن را سئو میخوانیم که در واقع اس ای او تلفظ صحیح می باشد.

برای داشتن وب سایتی قابل رقابت در صفحات گوگل لازم به انجام این کار (SEO) بر روی آن می باشد. با انجام سئو وب سایت شما بصورت قانونی و با طی مراحل استاندارد (از نظر گوگل) وارد رقابت با سایر وب سایت ها شده و می توانید بعنوان یک مدیر سایت تعداد بازدید و کلیک های خود را مشاهده کنید.

بطور خلاصه سئو یعنی مجموع اقداماتی که انجام میشود تا سایت شما در صفحه اول گوگل باشد!

چرا باید سایت رو سئو کرد؟

  • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
  • باعث ایجاد برند می شود.
  • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
  • باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
  • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
  • بهترین ابزار برای تبلیغات است.

تیم سپنداپردازش سئو وب سایت را بصورت کاملا کلاه سفید و از روش های طبیعی انجام می دهد.

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارین، حتما با ما تماس بگیرین حتی اگر قرارداد کاری با شما بسته نشود، از اینکه بتوانیم کمک کوچکی هم به شما کنیم خوشحال می شویم.

انواع سئو سایت

۱- سئوی درون صفحه (On Page)

این نوع سئو عملیاتی است که بر روی کد ها، محتویات متنی و تصاویر و البته لینک ها انجام داده می شود. این روش پایه تمام تلاش‌های SEO است چراکه جایی است که شما بیشترین کنترل را روی آن دارید. هر گونه تغییری را که شما در محتویات وب سایت ایجاد می کنید در نتایج جستجو تاثیر می گذارد ،به همین خاطر خیلی مهم است که روش SEO On Page به درستی و اصولی قبل از روش SEO Off Page انجام گردد.

۲- سئوی بیرون صفحه (Off Page)

بر خلاف SEO On Page که توسعه وب سایت با کنترل مستقیم انجام می شد، روش بهینه سازی بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهایی است که در خارج از وب سایت شما انجام می‌شود؛ این شامل تمام مواردی است که می توان جهت بدست آوردن رتبه بندی سایت شما کمک کند. SEO Off Page در وحله اول در بدست آوردن پیوند دهندگان فکوس می کند سپس با استفاده از راه هایی که در خارج از وب سایت انجام می‌شود به بهینه کردن در موتور جستجو می پردازد.

SEO Off Page یک فرآیند بی خاتمه است که توسط مهندسین سئو برای بدست آوردن لینک کنندگان مدیری می شود. لازم است بدانید محتوای وب سایت شما (مقالات و محصولات) بصورت کاملا تخصصی مورد بازبینی قرار می گیرد و بهینه سازی متون و تصاویر بکار رفته در ان ها انجام می گیرد.

ویژگی سئوسایت در سپندارپردازش

شرکت سپندارپردازش دارای متخصصین در واحد سئو و بهینه سازی می باشد که این امر را با دقت و اصول خاصی پیش می‌برند. سئو وب سایت موجب افزایش فروش محصول یا خدمات شما شده و قطعا یک سرمایه گذاری ارزشمند است. وب سایت هایی که بصورت علمی و با برنامه سئو شده اند طبق اعلام مدیران کسب و کار ها اکنون به درآمدی در بازه ماهیانه ۳۰ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان رسیده اند که این درآمد را حاصل سرمایه گذاری در خصوص سئو سایت خود میدانند.

خانهنمونه کارهاخدماتتماس با ما