طراحی گرافیکی

خدمات گرافیک سپندار پردازش

طراحی گرافیک (Graphic Design) یکی از ابزارهای تبلیغاتی برای نمایش محصولات یا خدمات مربوط به کسب و کارتان به شیوه ای جذاب و تاثیر گذار است و باعث می شود در کوتاه ترین زمان ممکن به اهداف تبلیغاتی خود برسید. همچنین با ایجاد این طرح ها، کاربران به شما توجه می کنند و به مشتری وفادار شما تبدیل می شوند و شروع به اشتراک گذاری خواهند کرد که نتیجه آن افزایش فروش محصولات و معروف شدن برند شماست.

چرا طراحی گرافیکی برای کسب و کارها نیاز است؟

  • با بکارگیری طراحی گرافیک در کسب و کارتان می توانید مشتریان  خود را افزایش دهید و در ذهن آنها ماندگار شوید.
  • با طراحی گرافیک جذاب در تبلیغات کسب و کارتان می توانید از راه های مختلف و با تنوع زیاد، کاربر جذب کنید.
  • می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، تاثیر موثرتری روی کاربران ایجاد کنید.

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارین، حتما با ما تماس بگیرین حتی اگر قرارداد کاری با شما بسته نشود، از اینکه بتوانیم کمک کوچکی هم به شما کنیم خوشحال می شویم.

انواع طراحی گرافیکی

شرکت سپندارپردازش با بهره گیری از متخصصان حوزه گرافیک  همواره کوشش داشته بهترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. خلاصه خدمات ما به شرح زیر می باشد:

طراحی پوستر

مهمترین وقایع خود را در معرض دید بگذارید ! شما می توانید پیشنهادات ویژه ، تخفیف ها و سایر خدماتی که شما را متمایز می سازد را به صورت ویژه در معرض دید قرار بدید ، آنها را متمایز و جذاب کنید. برای این کار پوستر ها می توانند شما را خاص جلوه دهند.

سفارش طراحی پوستر

طراحی بروشور

در عرصه ی گرافیک همواره برای نیاز های شما راهکار های متعددی هست . ممکن است تعدد محصولات شما به گونه ای نباشد که بتوانید هزینه های طراحی کاتالوگ را متحمل شوید. در این صورت بروشور ها برای شما گزینه ای مناسب باشد تا محصولات خود را متناسب با حجم آن ارائه دهید.

سفارش طراحی بروشور

طراحی بیلبرد

امروزه تبلیغات محیطی در سطح شهر می تواند شما را در نظر رهگذرانی که شاید میلیون ها نفر در روز باشند را به خود جلب کند. تابلو های شهری معمولا هزینه زیادی دارند پس یک طرح خلاق ، خاص و ساده می تواند تکمیل کننده فرایند تبلیغاتی شما باشد .

سفارش طراحی بیلبرد

طراحی کاتالوگ

یکی از بهترین گزینه ها برای ارائه محصولات شما ، کاتالوگ می باشد. شما با استفاده از کاتالوگ می توانید محصولات خود را به همراه متن یا توضیحات مد نظر ارائه کنید. برند های بزرگ همواره از کاتالوگ های خود به عنوان اصلی ترین راه ارتباط با مشتریانشان استفاده می کنند.

سفارش طراحی کاتالوگ

طراحی ست اداری

برای القای بیشتر حس هماهنگی در نگاه مشتریانتان ، یک ست اداری هماهنگ و جذاب می تواند بهترین گزینه باشد. رنگ سازمانی شما در تمام اوراق اداریتان ، تاثیری بیش از پیش از نظم و هماهنگی مجموعه شما را در نگاه بیننده می گذارد.

سفارش طراحی ست اداری

طراحی لوگو

یکی از مهمترین ارکان هر شرکت یا موسسه ، لوگوی آن می باشد . لوگو اولین یا گاها آخرین تاثیر را در ذهن بیننده می گذارد. لذا هرچه لوگوی شما خلاق تر و جذاب تر باشد می تواند تاثیر به سزایی در نقش بستن هویت بصری شما در ذهن مشتریانتان داشته باشد.

سفارش طراحی لوگو

خانهنمونه کارهاخدماتتماس با ما