مدیریت لینکدین

مدیریت لینکدین

شبکه‌های اجتماعی هر روز نقش پررنگ‌تری را در زندگی ما بازی می‌کنند. امروز به واسطه همین شبکه‌های اجتماعی است که می‌توانیم موقعیت‌های شغلی بهتری را به دست بیاوریم و افراد مختلف حوزه کاری خودمان و دوست‌های جدیدی را پیدا کنیم. در این بسترها می‌توانیم درباره تخصص خودمان و مسائل مختلف حرف بزنیم و یک رسانه شخصی بسازیم. در یک کلام، شبکه‌های اجتماعی، زندگی ما را برای همیشه عوض کردند!

در این میان یکی از شبکه‌های اجتماعی که روز به روز مهم‌تر می‌شود، لینکدین است. چراکه لینکدین ارتباط حرفه‌ای و کاری میان افراد را راحت‌تر از هر زمان دیگری کرده.

لینکدین یک شبکه اجتماعی است؛ که برای مشاغل و متخصصان طراحی شده است. اشخاص می‌توانند در آن پروفایلی بسازند که به عنوان رزومه عمل می‌کند و با مخاطبینی که مهارت‌های آن‌ها را تائید می‌کنند، ارتباط برقرار کنند. شرکت‌ها نیز می‌توانند صفحات خود را برای تبلیغ و نمایش به شرکای احتمالی ایجاد و فرصت‌های شغلی مورد نیاز دیگران را پست کنند.

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارین، حتما با ما تماس بگیرین حتی اگر قرارداد کاری با شما بسته نشود، از اینکه بتوانیم کمک کوچکی هم به شما کنیم خوشحال می شویم.

چرا شما به لینکدین نیاز دارید؟

لینکدین به دلایل زیر برای کسب و کار شما مناسب می تواند باشد:

  • شبکه ای از مهندسان ، مدیران و متخصصان، کارشناسان و صاحبان مشاغل و صنایع
  • مکانی ایده آل برای نشان دادن سابقه فعالیت و رزومه کاری شما یا شرکت شما
  • مکان مناسبی برای ارتباط با همکاران و کسانی که در یک زمینه و صنعت کار می کنند.

 

مهمترین دستاوردش برای شما:

1-ایجاد اعتبار بین مشتریان و افراد علمی و متخصص جامعه

2-جذب مشتریان ویژه از این فضا

3-سیگنال و لینکدهی به سایت اصلی شما برای افزایش ترافیک سایت

 

حریم شخصی در لینکدین

بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی، تنظیمات حریم شخصی در لینکدین تنها به قابلیت مشاهده پست ها یا پروفایل کاربران توسط افراد مختلف محدود نمی شود. بلکه فعالیت کاربران در سایت لینکدین نیز جزو موارد محرمانه به حساب می آید. از آنجا که لینکدین در رابطه با برقراری ارتباط با افراد متخصص و حرفه ای است، امکان مشاهده فعالیت کاربران توسط افراد مختلف به طور پیشفرض در وضعیت فعال قرار دارد.

اطلاعات مربوط به تغییر در وضعیت شغلی، ارتباطات جدید یا حتی مشاهده پروفایل دیگران توسط یک کاربر، برای سایر افراد قابل دسترس است. به همین خاطر، تنظیم مشخصات حریم شخصی از اهمیت بالایی برخوردار است، مخصوصا اگر در جستجوی شغل هستید.

 

اقداماتی که ما انجام می دهیم برای شما:

  • پست رسمی طراحی شده با گرافیک عالی
  • خدمات لینکدین بیزنسی
  • افزایش کانکشن
  • بهینه سازی بیو
  • ترند هشتگ
  • تولید محتوا
خانهنمونه کارهاخدماتتماس با ما